heen

vitality

לעזור להיפתח לשינוי בכל המובנים, ללמוד להשתחרר ולהסתכל על הדברים מזווית אחרת וגם לחוות משהו חדש שאולי לא הרגשת אף פעם!

אני מטפל במגע ומנחה טנטרה, תשאלו למה דווקא במגע? 

הרי מגע הוא אחד האמצעים החשובים בתקשורת הראשונית שלנו עם אמא, עוד בזמן ההריון הרבה לפני שלומדים לדבר. 

וגם בסיס מאוד חשוב בקשר זוגי בין גבר לאישה, קשה לבנות זוגיות בריאה, חזקה וארוכת טווח ללא מגע, מיניות ומין. 

מגיל קטן אני מאוד אהבתי לגעת וגם לקבל מגע באותה מידה. פיתחתי את יכולת דרך המגע להתחבר ולהרגיש את הלקוחה כמו שרק היא יודעת, לגלות לה את המקומות החדשים שלא הכירה עד היום יחד עם קבלת כלים החדשים וכיוון דרך למיניות מאתגרת ומספקת לכל החיים! 

כמובן בשפה המקצועית היבשה אני מעסה מקצועי בכיר, עובד בתחום משנת 2000 , בוגר ווינגיט ו-Medi Win ,לימודים וסדנאות נוספים במזרח ובמערב, בעל תואר ראשון BA במקצועות הבריאות באוניברסיטת תל אביב, אח מוסמך. יועץ מיני וזוגי מוסמך מוכר ע"י האגודה הישראלית לייעוץ זוגי. מתמחה בעיסוי רפואי, טריגר פוינט, רקמות עמוק, תאילנדי מסורתי, שוודי, איורוודה, ספורטאים, אבנים חמות, נשים הרות, פרינאום, תינוקות וכמובן במפגשים ועיסוי טנטרי. 

על עיסוי טנטרי ועל טנטרה ניתן לקרוא בכל מקום, לכן רציתי לשתף אתכם מה הגישה שלי בטנטרה, בעיסוי טנטרי, בכל מה שקשור למגע ובנוסף מה החיבור שלי כלפיהם וגם המבט שלי על עצמי כמנחה טנטרה וכמטפל במגע בכלל. 

לפני הכל אתייחס קצת על הגישה הטיפולית הכללית שלי בטיפולים הרפואיים. דרך המגע אני פותר בעיות רפואיות, כרוניות, נפשיות, מיניות ועוד. שאני מתחיל לגעת אני מתחבר לגוף של הלקוחות שלי וכבר במגע הראשון אני מתחיל לדבר עם הגוף בשפה שהיא ללא מילים. אני קורא לה שפה של הגוף, חשוב לי לציין שאני כעת מדבר על משהו אחר משפת הגוף אלא יותר על האנרגיה שזורמת במגע ביני לבין מטופלים שלי. בטיפול שאני מעניק יש שילוב בין המגע והאנרגיה שאני קולט מהלקוחות וגם האנרגיה שאני יוצר במיוחד עבורם. כמובן כל מפגש אני מתחיל בתשאול קצר או קצת יותר ארוך, כי כבר כאן חשוב לי תיאום ציפיות ורקע של המטופל, מתבססת דבר ראשון על השאלות והתשובות אישיות, קשורות לסוג הטיפול שהוזמן על ידי אותם הלקוחות וסוג הבעיות אותן עליהם לפתור. עבורי, הקליטה של לקוחות מתחילה כבר בפתח הדלת בהסתכלות הכללית עליהם, שמתייחסת להליכה, לחיצת יד, מבנה הגוף והתנועה שלהם. בהתאם לנתונים האלה אני מתחיל לבנות את הגישה הטיפולית והאישית כלפיהם. עם השנים הרבות בתחום, למדתי לשים לב על הדברים שאנשים שהם לא מטפלים, לדעתי לרוב לא ממש מתייחסים. כמובן האבחון שנעשה הוא לצורך להכיר ולהתחבר יותר לאדם שמולך בלבד ולא כביקורת! 

כמובן במפגש טנטרי הגישה היא שונה, יש יותר דגש לנשימות שהן מאוד חשובות בטיפול שלי וכמובן רוחניות של הטיפול, כדי שיהיה חיבור יותר קרוב וחזק לפני שבא המגע מלא. לדעתי כל מטפל במגע הוא שונה כמו כל בן אדם, גם אם לומדים את אותו הדבר הגישה היא תהיה שונה, במגע, העוצמה, סדר, דגשים וכד', וזה טוב כי אז לכולנו יש את האוכלוסייה המתאימה לך אישית, שמחפשת את הצד המתאים שיש בך עבורה. לכן חשוב לי לציין שהצד החזק שלי הם המגע והטמעה! 

במגע אני ברב המקרים קורא את הבן אדם שמולי כמו ספר פתוח, גם אם הוא לא ממש פתוח…. 

בהטמעה אני מתחבר ללקוחה, חש אותה כאילו אנו גוף אחד ושום דבר לא קיים מסביב בזמן הזה. התנקות מלא מהעולם החיצוני והשקיעה בחיבור שלנו אחד הדגשים החשובים בטיפול שלי . בתהליך הזה יש שתי התחלות נשית וגברית שמתחברים יחד, אני לומד תוך כדי על הלקוחה, למשל מה היא עוד לא גילתה וסגור 

בה, והיא לומדת מה לי יש לתת לה ובאיזה דרך. בנוסף הלקוחה מקבלת את הכלים החדשים לפתוח את החסימות שלה ולהגיע לעונג שעוד לא חוותה כזה מקודם.

לפעמים אני קורא את הלקוחות שלי עוד לפני תחילת הטיפול, יש משהו באוויר שאני מצליח לקלוט ואז יכול לצפות איזה חיבור יהיה בינינו, שזה מדהים ומאוד עוצמתי עבורינו. 

חשוב לי לציין שאני מאוד מקפיד על האסתטיקה האישית שלי ושל הקליניקה, שלדעתי זה מאוד חשוב בטיפולי מגע ובמיוחד בעיסוי טנטרי. 

חשוב לי מאוד שכל לקוחה שמגיעה אלי למפגש או עיסוי טנטרי תרגיש קודם כל בטוח ונוח בזמן הטיפול, שהיא אחת ויחידה עבורי בזמן הנתון. שהיא תצא ממני תמיד עם סיפוק רב, חשק להמשיך להתפתח וכמובן חיוך על הפנים ובלב, שלא יעזוב אותה בכל הדרך חזרה. 

אני אשמח לפגוש לקוחות חדשות ולהעניק להן את כל הידע שלי כדי לפתוח חסימות, להחזיר משיכה ותשוקה, להגביר את החשק המיני, לתת גוון חדש בזוגיות, למצוא את הדרך החדשה בלפתור בעיות בסיפוק מיני, לעזור להיפתח לשינוי בכל המובנים, ללמוד להשתחרר ולהסתכל על הדברים מזווית אחרת וגם לחוות משהו חדש שאולי לא הרגשת אף פעם מקודם! 

בקליניקה שלי למפגשי טנטרה אני נותן מענה לקהל היעד הבא: 

1 .נשים וזוגות 

2 .מפגש ללא ערום וללא מגע אינטימי לנשים וזוגות (הסרת השריון)

3 .חוויה מינית לנשים וזוגות 

4 .הדרכה מינית (נשימה, אורגזמה, שפיכה נשית ועוד ) לנשים בלבד 

5 .סדנאות והדרכות לזוגות 

6 .מפגש מנחה טנטרי (דקה) עם זוג 

7 .מפגש מנחה (דקה) ומנחת (דקיני)טנטרה עם זוג 

*במפגש עם דקה ודקיני תיאום תור לפחות שבוע מראש. 

8 .עיסוי טנטרי לדוגמא למתלבטים, חדשים 

9 .טיפול בטראומה, ניסיון כושל מהעבר ופחד מאינטימיות 

10 .הריון-מניות בטוחה, תשוקה מוגברת וגיוון 

11 .פתרון לכאבים ביחסי מין מלאים. 

חשוב לציין שאני אישית עובד במגע רק עם נשים בלבד בסוגי טיפול הנ״ל! 

*בנוסף אני יועץ מיני וזוגי מוסמך, נותן שירות גם בתחום הזה המיועד לגברים ונשים כאחד, מדובר על המפגש שיחה ללא מגע: 

בו אתייחס לתהליך הבנייה המחודשת לחשיבה מינית, בעיות בתפקוד המיני לפי ה- DSM ,יציאה מגבולות המונוגמיה ועוד הרבה נושאים שונים ומעניינים לבחירתכם…

 

כאן ניתן להתרשם מהמלצות!

 

 

כרטיס מטפל

שירותים:

מפגש אישי (ללא מגע), מפגש אישי (כולל מגע), מפגש OnLine, עיסוי טנטרי

התמחויות:

אורגזמה, הסרת שריון, טיפול בזוג, טראומה מינית, עיסוי טנטרי, פחד מאינטימיות, פריון והריון

מין המטפל:

זכר

מין המטופלים:

נקבה, זוג

אזורי שירות:

הרצליה

שפות:

עברית, אנגלית, רוסית
טלפון:
להצגה לחצו

יצירת קשר עם המטפל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.