heen

רוני ארז

מדריכת אורגזמות

כל אישה יכולה להיהפך להיות מולטי אורגזמית. זאת היכולת המולדת של נשים. כמו שאני עברתי את התהליך והפכתי להיות מולטי אורגזמית, כל אחת יכולה ללמוד את זה ממני. שני מפגשים ויוצאים לדרך מינית חדשה בחיים!!

כל הזמן אני נשאלת על ידי נשים איך אני עושה את זה? איך אני מצליחה ללמד נשים לשלוט על האור-גז-מות שלהן?

התשובה שלי אליהן היא שאני לא זאת שמצליחה. הן אלו שמצליחות. בעבר לא ידעתי איך לשלוט על האור-גז-מות שלי.

הן שלטו בי.. כדי לגמור, הייתי צריכה להשקיע זמן.. בעלי היה מכנה אותי "תיאטרון האור-גז-מות של סוף השבוע..", כי באמצע השבוע לא הייתי מוצאת את השקט הנפשי לגמור. היינו שוכבים והייתי ונהנית מזה, אבל לא גומרת. אלו חייהן של נשים שלא מצליחות לגמור מחדירה.. וכמה רצינו שאהיה מסוגלת.. ידענו שיש כאלו שכן מצליחות. למה הן כן ואני לא..?

מי חשב על לשלוט על האור-גז-מות?

רק רצינו להיות במקום שבו ההנאה בשבילי לא תהיה עול, או עבודה קשה כדי לחוות אותה. אמרנו לעצמנו שאם יש מה שהוא שצריך ללמוד כדי להגיע אל היעד הנכסף, נלך ללמוד.

קראנו מאמרים, מחקרים, והעמקנו את ידיעותינו בתחום. המדע יודע להסביר מה בדיוק קורה לאישה בזמן השיא.. המדע אפילו מכיר בחשיבותה של האור-גז-מה עבור האישה.

הוא רק לא יודע למה זה קורה כך ולא אחרת.. למדנו טנטרה, ועל החשיבות שלה במארג הזוגי. וזה הוסיף לנו המון, אבל לא הביא אותנו למחוז חפצנו. בסופו של דבר הגענו לסוף החיפוש. הבנתי, ופגשתי את עצמי. והיום, אני יודעת שלא חשוב מה היא הדרך שהלכתי בה. אני יודעת שמה שחשוב זה שהמשכתי ללכת. לא היינו מתנגדים אם הייתי פוגשת את עצמי כמה שנים מוקדם יותר.. למרות שאף פעם לא מאוחר.. ואחרי שמצאתי.. ופגשתי.. ושכללתי.. הבנתי שאני יכולה ללמד את זה נשים אחרות. ואני עושה את זה! אני רוצה להזמין אתכן וללמד אתכן לפגוש את עצמכן כמוני, כדי שתהיו במקום שבו אני נמצאת. מה שעבד בשבילי עובד בשביל כל אחת שמגיעה אלי ורוצה לשנות את מצבה!?

תרצו מאוד שזה יקרה? זה יקרה. רק שני מפגשים. והרבה רצון שזה יקרה. דרך שהולכת בשביל ההנאה. יש דבר טוב מזה? זה תהליך אישי, וזוגיות איננה תנאי כדי לעבור אותו! נשים רבות חיות היום אחרת. הייתה להן את המוטיבציה לשפר את חייהן. אני מזמינה אתכן להתקשר אלי. בואו תהיו חלק מהן גם אתן ?

 

הטיפולים שלי

במפגשים עם נשים אני עובדת בצורה המשלבת את לימוד התנועה הפנימית שאותה צריך לעשות, דרך הקישור למוח ופירושה כהנאה. זאת בעצם מעין יכולת ל“חווט” את המוח, וכיוונו לעבר ההנאה המינית.

בזמן ההנאה המינית המוח מתעורר. זה בדיוק כמו ללמד ילד לרכב על אופניים ללא גלגלי עזר.

הגוף צריך “להתמיר את הזווית” של הגוף על האופניים כדי שלא ייפול מהם, ויצליח לשמור על שיווי המשקל. אותו דבר עם התנועה אותה אני מלמדת. הגוף צריך “להתמיר” את התנועה שלפעמים הולכת בניגוד לפקודות הרגילות שהגוף מקבל מהמוח. תהליך זה הינו תהליך נרכש.

במקרים רבים אנו “כבולים” בתוך תבנית חשיבתית שאליה אנחנו רגילים, ועל פיה אנחנו פועלים. אז עכשיו אנחנו צריכות לשנות את הדרך הזאת, להרפות ולשחרר הרגלים שמשרתים לנו את הצורה בה אנחנו נהנות, וללמוד דרך חדשה דרך תרגול שבהתחלה נראה לא מובן, אבל בסופו הבטחה גדולה. הרבה מדברים על האורגזמה של האישה כתעלומה. זה נכון. אבל לנשים רבות שפונות אלי ומתקשות להגיע להנאה מינית, יש את המקום שבו היא מבינות שהן רוצות לשנות את המצב שלהן ואת המקום בו הן נמצאות. זהו תחילת תהליך השינוי. ההכרה במצבן, והרצון לשנות אותו. כל אחת יכולה להיות מולטי אורגזמית. כל הישג, מתחיל בהחלטה נסות!

כרטיס מטפלת

שירותים:

מפגש אישי (ללא מגע)

התמחויות:

אורגזמה, מעגל נשים, רב אורגזמיות

מין המטפל:

נקבה

מין המטופלים:

נקבה

אזורי שירות:

תל אביב

שפות:

עברית

מחיר \ זמן:

סדנא: שני מפגשים של שלוש שעות 1400 ש"ח. שני מפגשים אישים של שעתיים וחצי - 2400 ש"ח לשני המפגשים

מאמרים וכתבות של רוני ארז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.