heen

אננדה

דרך הלב לריפוי ועונג

לפני כ- 13 שנה נתגלה אלי לראשונה עולם הטנטרה ומאז חיי השתנו. גיליתי בי חלקים נפלאים שהיו חבויים עמוק בתוכי וחיכו לעלות, להתגלות ולפרוח. גיליתי גם חסמים ודפוסים ישנים שהפריעו וטירפדו. לפני הטנטרה חוויתי הרבה בושה, אשמה ופחד לגביי הגוף והמיניות שלי. באמצעות הטנטרה זכיתי לחוות ריפוי לפצעים ולטראומות שסחבתי איתי במשך שנים ארוכות. עולם שלם של חופש ועונג נפתח בפניי. את המתנות המדהימות שקיבלתי במהלך השנים אני חולק כיום בסדנאות ובטיפולים אישיים וזוגיים. זו זכות גדולה מבחינתי לעסוק בעבודת הקודש הזו ולתמוך בריפוי ובצמיחה של אחרים ואחרות.

בהשקפת עולמי המיניות היא כח חזק היוצר חיים בעולמנו. אנרגייה שורשית, יסודית ומקודשת אשר כולנו נוצרנו בזכותה – בני אדם, חיות וכל הטבע מסביבנו. הטיפול במיניות הוא טיפול באנרגיית החיים עצמם ויכול להשפיע לטובה על רבדים רבים של קיומנו הפיזי והנפשי. מיניות בריאה כמפתח לחיים בריאים ולהתפתחות נפשית ורוחנית.

 

טנטרה היא אומנות האהבה והיא מלמדת אותנו איך להיות מאהבים טובים יותר לעצמנו ולאחרים. כדי שנוכל לאהוב אחרים בטבעיות ובמלאות עלינו לאהוב קודם כל את עצמנו. כדי לשחרר שיפוטים שיש לנו כלפי העולם וא.נשים אחרים, עלינו לשחרר קודם כל את השיפוטים שיש לנו כלפי עצמנו. כדי לגעת בליבם של אחרים ואחרות עלינו לגעת קודם כל בליבנו שלנו. הטנטרה עוזרת לנו בכל אלה. 

 

קצת עלי:

צועד בדרך הלב והטנטרה כבר שנים רבות. עברתי הכשרות רבות במגוון תחומים כולל הכשרות ברוח אושו, תטא הילינג, רייקי, ריברסינג, הכשרות של ISTA ,Magic Of Love ועוד. כיום אני משלב את כל הידע והניסיון שצברתי כמטפל המלווה יחידים וזוגות בתהליכי התפתחות וצמיחה. אני מתרגל בעצמי, חוקר ומלמד טנטרה, שאמניזם, תנועה ועוד. יוצר מרחבים מקודשים ומנחה סדנאות בפסטיבלים, כנסים, ריטריטים ומפגשים מיוחדים.

 

מפגש טיפול טנטרי:

במהלך המפגש אני מביא נוכחות אוהבת והקשבה עמוקה. נוכחות שמכבדת את הגבולות שלך ובכך יוצרת מרחב בטוח ומכיל לכל מה שיירצה לעלות ולהתגלות מתוכך. מרחב של ריפוי לכל מה שמבקש ריפוי.

 

נחווה ונלמד שמיניות טובה מערבת את כל הגוף שלנו, ולא רק את איברי המין. נזכה לחוות עונג בכל הגוף ולאורך זמן. התהליך הטנטרי משנה את הגישה שלנו לגביי מיניות. במקום להעסיק את מוחנו הקודח בכל מיני מחשבות, דאגות ופנטזיות, נביא את הפוקוס שלנו לגוף ולתחושות וכך נחווה עונג גדול יותר ובמשך זמן רב יותר. 

 

במפגש הטנטרי עומדים לרשותנו כמה כלים:

  1. שיחה – מאפשרת היכרות מעמיקה, חקירה משותפת של דפוסי חשיבה והתנהגות שמונעים מאיתנו את העוצמה האמיתית שלנו. נכיר את ההתניות והחסמים שלנו ונלמד איך לשחרר אותם כדי לחוות מיניות מהנה חופשית ובריאה יותר.
  2. נשימה – הנשימה מאפשרת הירגעות ומזרימה חיים לכל גופנו. נלמד להשתמש בנשימה לפתיחת חסימות בגוף ולהנעת האנרגייה המינית בכל הגוף.
  3. מגע – נשתמש בסוגים שונים ומגוונים של מגע כדי לחבר אותנו לגוף ולחוות שחרור ועונג. באמצעות עיסוי טנטרי נעורר את הגוף ואת החושניות שלנו, נזרים את האנרגיה המינית בגוף ונעצים אותה. פעמים רבות האנרגיה המינית מתרכזת באיברי המין ואז החוויה המינית שלנו מצומצמת. נלמד איך לנתב אנרגיה מינית בגוף, להגביר הקשבה ותחושה, ולהפוך את כל גופנו לאיבר מין אחד גדול.
  4. קול – גופנו כולו הוא תיבת תהודה אחת גדולה ובכל פעם שאנחנו משמיעים קול, הוא עובר דרך הגוף ומרטיט אותו. ניעזר ברטט הזה כדי להשתחרר, לפתוח את הגוף, להרפות ולהתעצם.
  5. תנועה – גופנו המופלא נועד לנוע בחופשיות במגוון צורות. נשתמש גם בתנועה כדי להעיר את הגוף, להשתחרר, לפתוח חסימות ולהעלות את רמת האנרגייה.
  6. שחרור רגשי – נלמד להשתמש בכלים שונים לשחרור רגשי והתמרה של אנרגיות שונות. נלמד להתמודד גם עם הרגשות הפחות נעימים כגון כעס, כאב, עצב, בדידות, עצבנות, קינאה ועוד.

 

הטנטרה מדברת על אנרגייה זיכרית ואנרגייה ניקבית. כל אדם נוצר מהחיבור בין שתי המהויות האלה ולכן בתוך כל אחת ואחד מאיתנו קיימות שתי האנרגיות האלה. פעמים רבות אנחנו מתביישים ומפחדים מצדדים כאלה ואחרים שלנו ולכן חוסמים ומגבילים את עצמנו. נקשיב וניתן מקום לחלקים השונים שבתוכנו לעלות ולהשתחרר. נלמד לשחק עם ולהתענג על כל סוגי האנרגיות שלנו.

 

את הגברים הטנטרה מלמדת איך לשחרר מטענים, דפוסים ותפיסות עבר שגויות לגביי מיניות. איך לנתב את האנרגיה המינית בגוף, ובכך לשלוט בשפיכה, לחוות אורגזמות בכל הגוף ולאורך זמן רב, להגביר את החיוניות והשמחה ולהפוך למאהבים משובחים יותר.

הנשים לומדות איך להשתחרר מדפוסי עבר וטראומות, לעבוד עם האנרגיה המינית שלהן ולהתענג יותר ללא כל אשמה או בושה. להעצים את האהבה העצמית ולאפשר לעצמן לזרוח במלוא היופי והעוצמה. 

את כולנו הטנטרה מלמדת שמיניות היא הרבה יותר ממה שנדמה לנו מלכתחילה. היא שער של ריפוי וצמיחה. שער גשמי ורוחני כאחד. חיבור בין שמיים וארץ. שער של אהבה.  

 

אני מזמין אותך למפגש מלב אל לב, למסע אל תוך עצמך, ללב שלך, לגוף שלך. מסע של ריפוי ועונג. 

 

אם הדברים הללו מהדהדים בתוכך, אם עולה סקרנות ואולי גם חששות – זה בסדר, זה טבעי. 

מוזמנ.ת להרים טלפון ונראה ביחד מה מתאים עבורך. 

 

לשירותך באהבה,

אננדה

 

 

 

כרטיס מטפל

שירותים:

מפגש אישי (ללא מגע), מפגש אישי (כולל מגע), מפגש OnLine, עיסוי טנטרי

התמחויות:

אורגזמה, טיפול בעונג, טנטרה לזוגות, טראומה מינית, מאהב טנטרי, עיסוי טנטרי, עיסוי יוני, פחד מאינטימיות, פסיכותראפיה מינית, שפיכה מוקדמת

מין המטפל:

זכר

מין המטופלים:

נקבה, זוג

אזורי שירות:

תל אביב

שפות:

עברית, אנגלית
טלפון:
להצגה לחצו

יצירת קשר עם המטפל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.