heen

אגני אל

סוד הלוטוס

מהו עיסוי טנטרי?כששואלים אותי מהו העסוי הטנטרי אני נוהג לענות כי זהו טיהור מיני, זהו מסע במגע אל מחוזות המין, ובו בזמן מסע פנימה של מקבלת המגע הנותן השראה לצמיחה אישית, לשינוי, מעורר מודעות עצמית, ויוצר תשתית לקשר עמוק, בין האישה לגופה בין האישה לעצמה ובין האישה ליקום. אומנות סוד הלוטוס, הינה חוויה עמוקה של מגע, העברת אנרגיה ומיזוג, בין המעניק למקבלת המגע נתינה וקבלה הן המהות בכל קשר. סוד הלוטוס - הינו סוד כמוס ומקודש, שמכיל את כל סודות הבריאה והאמת הקוסמית של הגוף. סוד צירופים של 7 ספירות (מרכז אנרגיה- צ'אקרה). טכניקת סוד הלוטוס" הנו לימוד האהבה במגע חושני, החודר לכל תא ותא בגוף, חווית מגע האושר, הנוגע ברובד העמוק ביותר של המיניות הנשית. עיקר המגע הטנטרי הוא ריפוי ולימוד הדרך דרך החוויה. הדרך היא האופן שבו מגיעים ליעד. גילוי הנתיב בו כל "אלה" הולכת, הלוטוס השוכן בגופה ומנתב את חייה. ה"אלה" לומדת לפתוח את נשיותה ולבקש את האהבה, נגיעה בעצמה האורגזמית החודרת אל האושר הפנימי. העיסוי הטנטרי הוא אימון חוויתי במגע. הוא נוגע ברבדים האנרגטיים של המין. למעשה זה סגנון של "עיסוי ארוטי" המתרגל את האישה/גבר לפתוח את האנרגיות המיניות ולהעצים אותם. כאשר נרצה להעניק מגע לשחרור ולריפוי האישה מעכבות כל שהן, או להחזיר ולחדש את נשיותה נפנה ל"מגע שבע הצ'אקרות", שהינו תהליך תרגול ואימון הגוף במגע טנטרי. במזרח גילו שהאנרגיה המינית היא החזקה ביותר להתמרת כוח החיים ומכאן נוצרו טכניקות רבות להתמרת אנרגיה זו ואחת מהן היא טכניקת המגע הטנטרי.באמצאות טכניקות המגע, האדם לומד להרפות ולשחרר את השרירים מהזיכרונות האגורים בהם והגורמים להתכווץ, רוב הבעיות הגופניות והרגשיות של האדם, הן תוצאה של טראומות שנגררות משחר בראתו. לעיתים קרובות מעודף מגע או מחוסר מגע.מהות התרגול היא להרפות ולאפשר למתרגלת להיות ברגע הנוכחי. יש שני היבטים בטכניקת סוד הלוטוס. הראשון, מכוון לפיתוח הריכוז ולחידוד תשומת הלב לגוף. במשך הזמן מתפתחת ערנות ועוררות המלווה בתחושת גילוי וחקירה פנימית. תחושה זו של הכרת המרחב הפנימי הופכת במשך הזמן ליכולת ריכוז. השני, המתרגלת מפתחת יכולת ליישם את כלי הריכוז של המציאות הפנימית שלה. היא משתמשת באירועים שקורים לה בחיים, במישור הגופני כמזון לתהליכים הפנימיים כמושא להתבוננות. מעלה אצל המתרגלת התמודדות עם העכבות, אני פוחדת ממין, חרדת ביצוע, איך הגוף שלי נראה או צורת אברי המין וכו'.

סשיין עבודת גוף טנטרי הוא עיסוי טנטרי בכל הגוף. הפגישה כוללת עיסוי יוני. (יוני~ההיכל הקדוש) מרחב מקודש של חיבור עמוק (מחדש) לעצמך.

יצירת זמן ומרחב בטוח, להרגיש, לקבל ולהיות עמוק באהבה ונוכחות. כולכן מוזמנות, לחגוג. הגישה למלאות וההתרחבות של המיניות הנשית עוברת דרך פתיחה עמוקה וכניעה. ניתן לחוכמת הגוף לדבר הגוף שלך הוא המדריך שלנו. החוויה ייחודית לחלוטין, זה יכול להיות שחרור רגשי עמוק או הנאה אקסטטית וכל מה שביניהם. אני מזמין אותך לגשת לחוויה זו בפתיחות סקרנות, והתמסרות,ללא מטרה או רעיונות מראש, רק להיות. המגע הינו תרגול מעמיק במישורים אנרגטיים ופיזיים, כדי לשחרר ולנקות את המערכת שלך. לגוף שלך יש זיכרון ועל ידי עבודה עם הגוף אנו יכולים לגשת לחוויות, לזיכרונות שלא ניתן להפוך אותם באמצעות מילים.

אודותיי :

לכתוב "אודותיי" זה לא פשוט לי. אני אדם חי ומשתנה, ומגדיר את עצמי כל רגע מחדש. בימים אלו, מלמד ולומד בהנאה, מאמין אני באהבה… אני נהנה מחיי מאד ואני תמיד יוצר. יוצר את חיי. יוצר אהבה. יוצר במגע. יוצר ברוח. למדתי מהחיים והרבה מאד בעצמי ומעצמי. מתוך תוכי וגופי דליתי אינספור תובנות. אני חוקר את הרוחניות שבמיניות, קשוב לאחר לעצמי ולחיים מטפל מיני בטכניקת סוד הלוטוס, מזה 25 שנה את הטנטרה ותורות המזרח פגשתי עוד הרבה מאד שנים לפני. מתרגל ומלמד טנטרה-חדשה במסלול אהבה ומיניות מקודשת. מחלוצי העיסוי הטנטרי בארץ. מומחה למגע טאו טנטרי מרפא לנשים. (עיסוי טנטרי/יוני). מנחה סדנאות טנטרה, סדנאות מגע וערבי חוויה. חונך ומלווה נשים וזוגות בתהליך אנטימי ומיני. שלכם אגני אל- מורה ותלמיד נצחי.

כרטיס מטפל

שירותים:

מפגש אישי (כולל מגע), עיסוי טנטרי

התמחויות:

אורגזמה, טיפול בזוג, עיסוי טנטרי, עיסוי יוני, שפיכה נשית

מין המטפל:

זכר

מין המטופלים:

נקבה, זוג

אזורי שירות:

הרצליה, נתניה, תל אביב

שפות:

עברית, אנגלית, צרפתית

מחיר \ זמן:

450/350 שעה וחצי

יצירת קשר עם המטפל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.