heen
Tantra Portal / אירועים / Re-evolution פסטיבל ריקוד האדמה ולאב טרייב ל מיניות מקודשת

Re-evolution פסטיבל ריקוד האדמה ולאב טרייב ל מיניות מקודשת

Re-evolution פסטיבל ריקוד האדמה ולאב טרייב ל מיניות מקודשת

מנחה: מוטי אליהו
21-24 ספטמבר 2017
חוף הוואי מגדלא - כנרת

*** מרחב ה LOVE TRIBE *** - בתוך פסטיבל  Re-evolution

שבט האהבה מזמין אתכם להצטרף לריפוי חקירה וחגיגה של המיניות כחלק מהישות השלמה שאתם!
אנו פותחים מרחב מקודש מזמין ומוגן שהתרבות בו מכוונת לנוכחות באהבה, תודעה קהילתית ועוצמה מוארת.
במתחם הלאב טרייב חלק מהיום מוקדש לסדנאות פתוחות לכל המעוניינים להתנסות בתחום המיניות והרחבת התודעה, וחלק מהזמן מוקדש למסלולי עומק בהם ניתן לעבור תהליכים משני חיים שיתמירו את המיניות והיחסים שלכם למקום חדש מואר ועמוק יותר.
במרכז המתחם אלטר מים ואש של האיחוד המקודש. זהו מרחב הפתוח לכולם לבוא להרגע, להתמך ולחגוג את הריפוי והקדושה של המיניות. כאן צוות הלאב טרייב יהיה זמין לתת תמיכה והכוונה בכל שעות היממה באירוע.
בסדנאות הפתוחות תוכלו לחוות סדנאות שפותחות את הערוצים ומעלות את המודעות בתוך האינטימיות, החשיפה והמגע. במשך האירוע תהיה לכם אפשרות לחוות 4 סדנאות פתוחות לפחות עם מנחים יחודיים, ממייסדי הלאב טרייב.
מסלולי העומק אנונ מציעים לכם סדנת סופ"ש בארבעה תחומים – אינטימיות ויחסים, מיניות מקודשת, שמאניזם מיני, וריפוי טראומות מיניות.
ההרשמה למסלולים מחייבת- על מנת שנוכל לעבור תהליך משמעותי ותומך הנרשמים למסלולים יתבקשו להגיע לכל פעילויות המסלול הפרושות במהלך האירוע (סה"כ 12 שעות במהלך כל הסופ"ש).
לכל מסלול יש צוות מנחים ואסיסטנטים שילוו את התהליך שלכם לפי הצרכים האישיים שלכם.
פירוט מסלולי הלאב טרייב

The Lovers – מסלול אינטימיות ויחסים –
בהנהגת רקס מקקאן
מנחה שותף– אבי ריינשטיין.
במסלול ניצור יחד קרבה וחיבור שיאפשרו לנו לפתוח את הלב, לנקות פחדים מאינטימיות ויחסים ויאפשרו אמון מחודש בעצמנו ובבני המין השני. המסלול הזה מתאים לאלו שמעוניינים לפתח את כישורי החיבור שלהם במערכות יחסים, לזוגות ויחידים שרוצים להפגש במעמקי הלב.

את המסלול מוביל רקס מקקאן (ני זילנד) - מורה בכיר וחבר בצוות ההנהגה של איסתא (בית הספר הבינלאומי לאומנויות המקדש), ומנחה סדנאות לאינטימיות ויחסים מזה 28 שנה
רקס מביא ללימוד האינטימיות ביחסים נוכחות והקשבה עמוקה שמאפשרת לאנשים להרגע לתוך עצמם ולפתח מבט אוהב פנימה והחוצה. הפעילות במסלול כוללת עירום ומגע אופציונלים.

The sacred ones -מסלול מיניות מקודשת –
בהנהגת שמואל שאול
מנחה שותפה – לילך שמיר

במסלול זה נעמיק לתוך הקדושה שבחיבור ובמפגש האינטימי. נתחבר לכוונה השונות במרחב המיני ונתרגל את הדרך אל הקדושה. נעמיק לתוך חקר הפולאריות ואל הדרך מחוץ לדואליות, נלמד את התנועה בין נתינה לקבלה, במימדים שונים. נפגוש את העידון במיניות ואת מעשה האהבה המקודש עם הטבע. המסלול הזה מתאים לזוגות ויחידים שמעוניינים להתמיר את החוויה המינית, ולהתחבר לקדושה שבמיניות ולהפוך לאנשים קורנים מתוך מעשה האהבה. הפעילות בסמלול כוללת עירום ומגע אינטימי/מי.ני אופציונלים

את המסלול מוביל שמואל שאול - חוקר ומלמד שמאניזם, מלמד בארץ וברחבי העולם מפגש אהבה ומיניות בארבעה רבדים, דרך הגישה והכלים השמאנים. עובד עם התבונה של הטבע, מזה 22 שנה עורך סדנאות עם הטבע ומסעות רוחניים בארץ ובעולם, בעל ניסיון עשיר בעבודה עם תודעת החלימה, במשך שנים כתב במגזין חיים אחרים, ובעשר השנים האחרונות משדר ברדיו מהות החיים.

The Shamans - שמאניזם מיני –
בהנהגת איילה אלישע

במסלול זה נפליג על גלי האנרגיה המינית לעולמות אחרים ולמרחבי מציאות מעודנים יותר, למטרות ריפוי, יצירת מציאות ואיסוף עצמה.
נשלב ידע שמאני קדום בתודעה עכשווית ערה ומתפתחת ונשתמש בעוצמות הגוף והחומר לתעופה עמוק פנימה. הפעילות במסלול ברמת חשיפה גבוהה מתוך תודעה על אישית מתפתחת. המסלול הזה מתאים למיטיבי לכת בפרקטיקות רוחניות ומיניות כאחד. הפעילות במסלול כוללת עירום ומגע מי.ני אופציונלים

את המסלול מובילה איילה אלישע - ממייסדי פרוייקט "עונג", ויוצרת ה M (לידה אורגזמית), חוקרת ומלווה תהליכי גוף נפש רוח באדם ואדמה מזה 16 שנה. איילה היא מרפאה פלנטרית ומנחה סדנאות בתחום השמאניזם המיני והתפתחות התודעה. מסלול ההמראה הזה הוא למיטיבי לכת, זוגות ויחידים המוכנים לצלילת עומק במרחב על אישי מפותח.

The healers - ריפוי שדה המיניות-
בהנהגת קרן שפע לב

במסלול זה אנחנו נכנסים לריפוי הטראומות המיניות שלנו, בתהליך מוגן שיאפשר לנו לעבור דרך האבל, הכעס הסליחה והחזרה לשמחה, מתוך המחשכים של פגיעות העבר. נשים דגש רב על פגיעות ופצעים הנובעים מעצם היותנו נשים וגברים שגדלו בעולם פטריארכלי עם מסרים מעוותים, אלימים ופוגעניים. בכוונה או שלא בכוונה רוב בני האדם נפגעו וכתוצאה מכך יש העברה בין דורית של חברה אשמה וסגורה ששומרת סודות ומאפשרת להם להמשיך לפגוע בעוד ועוד בני אדם. דרך תהליך הריפוי האישי נשפיע על השדה הקולקטיבי של המיניות האנושית הפגועה.
את המסלול מובילה קרן שפע לב, יוצרת המופע "חומר נפש", מרפאה טראומות ופגיעות מיניות לנשים וזוגות. קרן מביאה את הנסיון האישי שלה בתהליך הריפוי המיני ואת הנסיון שלה כמרפאה ויוצרת מרחב מכיל של לב והקשבה בו אפשר להפוך את הפגיעה לעוצמה ולהתפתחות. המסלול פתוח לנשים וגברים.

לפרטים נוספים ושאלות על המסלולים מוזמנים להתקשר
לטלפון 054-2803838

לינק לקניית הכרטיסים: לחץ כאן

 

מכירה סופר מוקדמת
ארת'דאנס - 200 שח - 50 כרטיסים בלבד
לאב טרייב - 255 שח - 20 כרטיסים בלבד

מכירה ממוקדמת - עד 15.8 או עד גמר המלאי
ארת'דאנס - 250 שח
לאב טרייב - 298 שח

מדרגה ראשונה - עד 10.9 או עד גמר המלאי
ארת'דאנס - 290 שח
לאב טרייב - 345 שח

מדרגה שניה - עד 21.9 ( בוקר יום הארוע )
ארת'דאנס - 320 שח
לאב טרייב - 375 שח

מכירה בקופה (אם ישארו כרטיסים)
ארת'דאנס - 350 שח
לאב טרייב - 395 שח

ילדים עד גיל 12 נכנסים חינם

הלינה בקמפינג עם אוהלים אישיים
יש אפשרות ללינה בקרוואן בתוספת תשלום
לאפשרויות שינה נוספות צרו קשר
054-2803838