heen

Lena

סודות מ-י-ן האגן

בתוך הגוף שלנו שוכנת תבונה עתיקת יומין, בלתי תלויה או מוטה, בעלת יכולות ריפוי שאנחנו אפילו לא מדמיינים/ות. ביום יום אנחנו משתמשים/ות ב15% מהמוח שלנו, כך אנו משתמשים/ות בכ15% מתבונת גופנו. החברה מלמדת אותנו למסור את הכוח שלנו לאחרים, עד שלאט לאט, אנו למדים/ות למדוד את עצמנו בסקלה חיצונית, ולהאמין שהתשובות יגיעו מבחוץ. ובכן... אני מאמינה, שבתוכך יש את כל הידע והאינפורמציה הדרושה לריפוי!דרך הטנטרה האדומה שעובדת יחד עם הגוף (בייחוד בתהליך הסרת השריון), יש לנו גישה לתבונה הזו. בזמן טיפול, אנו עוקפים/ות את ההתניות המנטאליות וההתנהגותיות, משחררים/ות ""מטען עודף"" או מה שנקרא ""חסימות אנרגטיות"", כדי לאפשר לתבונה הזו, לכוח החיים, לאנרגיה שיצרה אותנו, לנוע בחופשיות בתוכנו, לרפא, לרכך, להתמיר, להעצים ולעורר אותנו מהפנים החוצה.טיפול בדרך הטנטרה מאפשר גישה לחוויית חופש פנימי עמוק ומבוסס מהליבה, מהבסיס-מין האגן.במפגשים נעבור דרך חווית עונג ושימוש בעונג ככלי לריפוי והתמרה, כאב כמצפן פנימי, מיפוי אמונות מגבילות, בושה, חיווט מחדש של התניות, שחרור טראומות ורשמים ""שנצרבו"" בתאי הגוף, חיבור לעוצמה פנימית, השהיית עוררות, אקטיבציה של קול, נשימה ותנועה ועוד...לחוות חופש פנימי, חמלה רכות ופיתוח אמון מחודש בעצמנו וביכולות הריפוי שבנו.אני כאן כדי לעזור לך לפתוח ערוץ גישה לחווית חופש פנימית, חמלה, אכות, אהבה ופיתוח אמון מחודש בעצמנו וביכולות הריפוי שלנו.הטיפול שאני מציעה הוא רב מימדי בו המטופל/ת הוא חלק פעיל מהטיפול במהלך המפגש ואחריו (דרך תרגולים בבית). אני לא פה כדי לרפא אותך, אני כאן כדי להזכיר לך, דרך הגוף, את העוצמה שיש לך בפנים.

בתוך הגוף שלנו שוכנת תבונה עתיקת יומין, בלתי תלויה או מוטה, בעלת יכולות ריפוי שאנחנו אפילו לא מדמיינים/ות.

ביום יום אנחנו משתמשים/ות ב15% מהמוח שלנו, כך אנו משתמשים/ות בכ15% מתבונת גופנו.
החברה מלמדת אותנו למסור את הכוח שלנו לאחרים, עד שלאט לאט, אנו למדים/ות למדוד את עצמנו בסקלה חיצונית, ולהאמין שהתשובות יגיעו מבחוץ. ובכן…

אני מאמינה, שבתוכך יש את כל הידע והאינפורמציה הדרושה לריפוי! דרך הגוף ועבודה עם אנרגייה מינית, יש לנו גישה לתבונה הזו.
בזמן טיפול, אנו עוקפים/ות את ההתניות המנטאליות וההתנהגותיות, משחררים/ות ""מטען עודף"" או מה שנקרא "חסימות אנרגטיות"", כדי לאפשר לתבונה הזו, לכוח החיים, לאנרגיה שיצרה אותנו, לנוע בחופשיות בתוכנו, לרפא, לרכך, להתמיר, להעצים ולעורר אותנו מהפנים החוצה.המפגש מאפשר גישה לחוויית חופש פנימי עמוק ומבוסס מהליבה, מהבסיס-מין האגן.

במפגשים נעבור מיפוי היסטוריה מינית ואמונות, טכניקות נשימה טנטריות לשחרור ופתיחה, תלמד.י להשתמש בעונג ככלי לריפוי וכאב כמצפן פנימי, לשחרר בושה, להשהות עורררות, ואף ללמוד לשלוט בשפיכה, לחווט מחדש הרגלים אירוטיים.
המפגשים יכולים אף לשחרר טראומות ורשמים ""שנצרבו"" בתאי הגוף. אני כאן כדי לעזור לך לפתוח ערוץ גישה לחווית חופש פנימית, חמלה, רכות, אהבה ופיתוח אמון מחודש ביכולות הריפוי שלך. המפגש שאני מציעה הוא רב מימדי בו את/ה חלק פעיל במהלך המפגש ואחריו (דרך תרגולים בבית).
אני לא פה כדי לרפא אותך, אני כאן כדי להזכיר לך, דרך הגוף, את העוצמה שיש לך בפנים.

המפגש כולל שיחה מקדימה טלפונית לבדיקת התאמה, ליווי אישי, תרגול נוכחות חיבור ועבודה סומטית (דרך החוויה של הגוף), לימוד טכניקות נשימה, מיפוי היסטוריה מינית ורגשית, מפגשי מגע כחלק מתהליך, עיסוי יוני ולינגם, תהליך הסרת שריון, טכניקות לשחרור רגשי, עעבודה עם מולטי אורגזמיות ועוד…
במקרים של חוסר תחושתיות באברי המין, אין אונות, שפיכה מוקדמת , כאבים בקיום יחסי מין, טיפול בחרדות או שיקום אחרי לידה, יידרשו כמה מפגשים כחלק מתהליך שלם ריפוי.

אורך מפגשים הכוללים מגע כשעתיים
אורך מפגשי ליווי אישי כשעה
אורך מפגש לזוגות כשלוש שעות

המיניות לא נמצאת ומתחילה רק באגן, אלא בסך החלקים שלנו.

 

קצת עלי :

 

אני באה מעולם התנועה, מורה מוסמכת לתנועה וריפוי, מדריכת פילאטיס מוסמכת, מטפלת בעיסוי תאילנדי עיסוי טנטרי ורייקי, מתמחה בבריאות האגן ובאנטומיה אירוטית ,בוגרת איסתא, לומדת ומתרגלת שיטת פאולה (שיטת טיפול דרך סוגרי הגוף), לומדת ומפיקה את המסלול הבינלאומי לסקסולוגיה סומטית.
החניכות שעברתי בחיי היו מאוד פיזיות, מתוכן צמחתי ולמדתי בחיי איך לשנות ולחווט מחדש את הד.נ.א שלי דרך הגוף. גילוי המיניות שמעבר למיינד, היה שינוי של כל כללי המשחק בחיי לחיבור של רוח וחומר בתנועה.
היום אני מעבירה את זה הלאה.

כרטיס מטפלת

שירותים:

מפגש אישי (ללא מגע), מפגש אישי (כולל מגע), עיסוי טנטרי

התמחויות:

אגן וליבה, אין אונות, הסרת שריון, טיפול בעונג, סדנאות לגברים על מיניות נשית, עיסוי טנטרי, עיסוי לינגם, שיקום רצפת אגן, שפיכה מוקדמת

מין המטפל:

נקבה

מין המטופלים:

זכר, נקבה, זוג

אזורי שירות:

באר שבע, דרום, מצפה רמון

שפות:

עברית, אנגלית
טלפון:
להצגה לחצו

יצירת קשר עם המטפלת

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.