heen
פורטל טנטרה / אירועים / Sexual healers – קורס מרפאים מיניים עם נירוואן לב

Sexual healers – קורס מרפאים מיניים עם נירוואן לב

Sexual healers – קורס מרפאים מיניים עם נירוואן לב

מנחה: נירוואן לב
Sexual healers – קורס מרפאים מיניים עם נירוואן לב
13–27 דצמבר 2020
מיקום יימסר למשתתפים

להיות מטפל טנטרי, זה להיות צינור של ריפוי. זה לצאת עם המטופל למסע שמטרתו היא לחבר אותו לגוף, ללמד אותו לבטא את הרגש, להקשיב לנבכי הנפש, להיות נוכח בתודעה נקיה, לחבר אותו לתדר של ריפוי ותדר של אהבה ושל נוכחות.
להיות מטפל טנטרי זה לעבוד עם האנרגיה הכי חזקה וראשונית שיש לנו – האנרגיה המינית, שהיא הבסיס וההתחלה של כל מה שקיים בעולם, כל מה שנוצר, וכל מה שחי.

תיעול נכון של האנרגיה המינית מביא את האדם לפסגות חדשות בחייו, ולאיזון עמוק. תיעול לא נכון מביא לפגיעות, בלבול, הרס עצמי וכאב.
הטיפול הטנטרי ייחודי ומיוחד כי הוא נוגע בכל רבדי החיים. באשמה שלנו, בבושה, בכאב, בתודעת החוסר ובפחד. כל אלו משפיעים לא רק על המיניות שלנו, אלא גם על היחסים שלנו, ההגשמה העצמית שלנו, ועל הדרך בה אנו חווים את העולם.

מטפל טנטרי עוזר למטופל לקלף את השריונות, הדפוסים, וההגנות המנהלים אותו, ומפגיש אותו עם הגוף הרגשי שלו ממקום של קבלה וריפוי. מקום שמאפשר טרנספורמציה עמוקה.
הקורס הוא קודם כל תהליך מרפא ומשנה חיים למשתתפים. בקורס ניצור מרחב בטוח בו נפגוש ונלמד על כאב, בושה, חוסר אמון, פחד, חוסר ערך עצמי, וכל שאר התחושות והרגשות שמפעילים אותנו.
נלמד ונתרגל כלים לשחרור רגשי, פיזי ואנרגטי ונעצים את מקורות העוצמה והחוכמה הפנימית שלנו.
יצטרפו אלינו 2 מנחים אורחים וילמדו אותנו את תורותיהם- עמיחי שרפשטיין וחן מימון.

מבנה הקורס:
** שבוע אינטנסיבי בחנוכה (13-19/12/20) -במקום פסטורלי בעמק יזרעאל, כולל ארוחות ולינה ( מיקום יימסר למשתתפים )
** 7 מפגשי ערב, אחת לחודש, בימי א' בין השעות 19:00-23:00
** 7 סופי שבוע (שישי שבת ) ללא לינה
תאריכים מדויקים ומיקומים יימסרו למתעניינים.

סילבוס הקורס :
הסרת השיריון
ביו אנרגיה ומגע
נשימה ( ריברסינג, פראנה יאמה, נשימה מעגלית, נשימות טנטריות )
מגע בטכניקות שונות
עבודת ריפוי אנרגטי (הילינג)
עבודה עם קול
דמיון מודרך
תטא הילינג
עבודת נוכחות ומדיטציה
תקשורת מקרבת
ריפוי קבלי
עיסוי טנטרי
אנטומיה, פתולוגיה ופרקטיקות לעונג ולריפוי גברים
טקסים
שחרור כאבים ועבודה עם טראומות (ביניהן טראומה מינית)
חיבור למקורות העוצמה הפנימיים
עבודה עם אנרגיה זכרית ונקבית
יחסי מטפל מטופל
בניית אמון ויצירת מרחב טיפולי בטוח
אתיקה מקצועית
גבולות
כלים לבניית קליניקה משגשגת
עבודה עם הילד הפנימי
טקסים שמאניים
פסיכודרמה ככלי טיפולי

לפרטים נוספים, מידע והרשמה, מוזמנים באהבה לפנות לטל
בטלפון 052-3492411
או במייל nirvanalev@gmail.com
או לנירוואן לב בטלפון האישי שלו 052-2849727

מחיר 22,800 – ניתן לפרוס לתשלומים.
לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד 31.09.2020 המחיר 19,800
לנרשמים עד 31.10.2020 המחיר 20,800
לנרשמים עד2019 המחיר 21,800
דמי רישום – 2200 ש"ח שאינם מוחזרים במקרה של ביטול ההרשמה.

תאריכים
15-16/1/20
31/1/20
12-13/2/20
28/2/20
12-13/3/20
21/3/20
9-10/4/20
25/4/20
7-8/5/20
23/5/20
18-19/6/20
27/6/20

על המנחים בקורס :

נירוואן לב- אבא, הילר, תרפיסט, מנחה סדנאות, תלמיד, מורה, מוזיקאי, מתרגל ויוצר. מנחה ומטפל בארץ ובעולם משנת 96, מלווה אנשים בכל שלבי החיים.
מייסד ביה”ס sexual healing institute שבו מכשירים הילרים ומנחים בריברסינג, טנטרה , מיניות מקודשת, אומנויות האהבה, הילינג, מגע, הכלה רגשית ומדיטציה. מתמחה בריפוי מיני וטנטרה ומכשיר דור חדש של מטפלים מיניים.
אני מאמין ויודע בכל ליבי, שכאשר יש רצון עמוק לריפוי ולצמיחה, הם תמיד קיימים זמינים ואפשריים. אני מזמין אותך לבוא ולהתחיל לחיות את החיים כמו שמגיע לך ולהעניק את המתנה הזו גם לאחרים, חיים של שמחה, משחק, בריאות, אמון, שפע, אהבה, פשטות, ומימוש אמיתי של כל מי שהנך.
פגשתי אלפי אנשים בסדנאות בארץ ובעולם, במפגשים אישיים בקליניקה, ראיתי אין סוף ניסים קורים, ודברים משתנים ונרפאים ואני מאמין באמונה שלמה בדרך המשולבת הזו, שמביאה ריפוי לכל כך הרבה אנשים.

חן מימון – דרמה תרפיסטית (M.A), מטפלת ומנחת פסיכודרמה ופסיכואנליזה קבוצתית משנת 2011. מלמדת פסיכולוגיה, הנחיית קבוצות ותיאטרון טיפולי במכללת תילתן. מנחת סדנאות העוסקות ביחסים, אינטימיות ומיניות, מאמינה באהבה ובפוטנציאל האינסופי הטמון במפגש בין אנשים.
נעסוק בחשיפה לעולם התיאטרון והתרפיה בדרמה, יצירת מרחב טיפולי על במה, רכישת כלים בבימוי של סצנות דרמטיות. הבנת השימוש בתיאטרון ככלי טיפולי והפיכת במה ל"מרחב פוטנציאלי", לימוד טכניקות של אימפרוביזציה ומשחק דרמטי. הקניית מיומנות בשימוש בבמה כטכניקה טיפולית, המשלבת אלמנטים מפסיכודרמה במהלך סצנות תיאטרליות, וכן התערבויות טיפוליות בנרטיב העלילתי לצורך עיבוד וטרנספורמציה של תכנים רגשיים. כלים בסיסיים בהנחיית פסיכודרמה קלאסית – הבנה וניתוח אפשרויות התרפיה על במה, התמחות בשני מודלים בסיסיים להנחיית פסיכודרמה – עבודה עם ציר הזמן, פסיכודרמה אינטרפסיכית.

עמיחי שרפשטיין – שף ואמן חושים. מטפל מיני הוליסטי ומעביר סדנאות להתפתחות ומודעות מינית.
נלמד אנטומיה של המערכת המינית הזכרית ונדבר על זקפה, שפיכה, הגדלת טווח אורגזמה, הקשרים רגשיים ואנרגטיים של איברי המין השונים. נעשה עבודה עם איבר המין הזכרי לריפוי ולעונג, עבודה עם הערמונית ,עבודה עם אשכים ושק האשכים, עבודה עם פי הטבעת כשער אנרגטי. נקבל דגשים לטיפול ונעסוק במקרים נפוצים אצל גברים.